1 ROBOTLA TIKANIKLIK AÇMA İŞLEMİ

İstanbul Su Tesisatçısı
ROBOTLA TIKANIKLIK AÇMA İŞLEMİ

ROBOTLA TIKANIKLIK AÇMA İŞLEMİ

Su tesisatçısı olarak lavabo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, yer süzgeci tıkanıklığı ve tıkanıklık ile alakalı her türlü sorununuzu son teknoloji cihazlarımızla gideriyoruz. Bir ev ve iş yerinin en önemli detaylarından biri olan su tesisat sistemi bazen kişilerin farklı problemler yaşamasında çok etkili oluyor. Özellikle baştan savma yapılan ve test dahi edilmeyen tesisatların tıkanıp sorun yaratması ya da gider borularına bir şeyler atılması sonucunda oluşan sorunlarla başa çıkabilmek adına hemen yapılması gereken işin uzmanı bir tesisatçı ile görüşmektir. Yapılacak işlemler sonucu kısa sürede gerçekleştirilen tıkanıklık açma sorunlarında 7/24 yardımınıza koşacak su tesisatçısını arayabilirsiniz.

 Tıkanıklık İçin Ara
+90 530 122 7056

TESİSAT BORULARI NEDEN TIKANIR?

Genellikle yanlış döşenen sistem nedeni veya yanlış boru kullanımı nedeniyle çıkan bu sorun bazen de gidere atılan yabancı maddelerle ortaya çıkabiliyor. Özellikle küçük çocuklu ailelerin sık sık yaşadığı sorunlardan meydana gelen klozet tıkanmaları ve mutfak lavobasına atılan atıkların oluşturduğu atıkları için tıkanıklık açma hizmeti veren firmalara ulaşmalısınız. Keza kendi yöntemleriniz ile sadece basit tıkanıklıkları açabilir, daha büyüklerinde sorunun daha da büyümesine bile neden olabilirsiniz. Yıllardır bu konuda yürüttüğü başarılı işleri adını bir kez daha kanıtlayan Su Tesisatçısının profesyonel desteği ile kısa sürede bu can sıkan sorunlardan kurtulmanız mümkündür.


TESİSAT BORULARININ TIKANMASININ ÖNÜNE NASIL GEÇİLİR?

Pek çoğu kişilerin yanlış kullanımları sonucu ortaya çıkan tesisat tıkanmalarında en iyi çözüm hiçbir şekilde tıkanıklık açma işlemi uygulamamak ve anında işin ehli ekiplere başvurmaktır. Özellikle de klozetlerde meydana gelen tıkanıklık pek çok sağlık problemine de neden olabileceği için anında uzman kişilerden yardım almak en mantıklı seçenektir. Bu gibi sorunları yaşamamak adına alabileceğiniz ilk önlem kullanımda dikkat diyebiliriz. Peçete, kağıt parçası ya da çocuk oyuncakları gibi yabancı maddelerin tıkadığı tesisatlar için sizlere yapabileceğiniz ilk uyarı özellikle klozet kapaklarınızı kapalı tutmanız olacaktır. Çocuklu ailelerin bu alana çocuklarını tek başına göndermemesi ve içerisinde yabancı cisim bulunan klozete su göndermemeleri gerekir. Eğer sorun mutfakta yaşanıyorsa; çay, sebze ve meyve artığı ya da yemek kalıntısı gibi parçaların gidere atılmadığından emin olmanızda fayda var. Süzgeç kullanarak bu alanı korumaya almalısınız.

TESİSAT TIKANMALARINI AÇMA YOLLARI NELERDİR?

Basit sorunlardan kaynaklı tıkanıklıklarda evde kendi yöntemlerinizi deneyebileceğiniz tıkanıklık açma işlemleri için daha profesyonel ve sorunsuz hizmet almak için işin uzmanı olan kişiler ile görüşmekte fayda var. Bu kişiler el yordamı ile değil de son derece teknolojik aletlerle sorunu anında çözümlerler. Kısa sürede oluşan kötü görüntü ve kokudan arınmanızı sağlayan su tesisatçısı ile iletişime geçmeniz durumunda önce bir kayıt işlemi uygulanıyor. Bu kayıt sonrasında sizlere en yakın olan ekipler evinize gelip sorunu inceliyor. Sorunun ana nedeni bu aletler vasıtası ile tespit ediliyor ve anında müdahale ile kısa sürede sorun çözülebiliyor. Uygulanan işlemlerin süresi ve ücretlendirme politikaları işin boyutu ile bağlantılı bir şekilde planlanır. Daha detaylı bilgi almak için 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.