1 İstanbul Su Tesisatçısı | KLOZET, İÇ TAKIM VE REZERVUAR TAMİRİ -35₺ İndirim

İstanbul Su Tesisatçısı | KLOZET, İÇ TAKIM VE REZERVUAR TAMİRİ -35₺ İndirim

KLOZET, İÇ TAKIM VE REZERVUAR TAMİRİ

SU TESİSATÇISI TADİLAT VE DEKORASYON

Su Tesisatçısı olarak  Banyo ve mutfak tadilatlarınız siz değerli müşterilerimizin zevki ve istekleri doğrultusunda dizayn edilir.

İstanbul'da tesisat sektöründe profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız, mutfak ve banyo dekorasyonları işlerinizde de sizlere kaliteli, güvenilir ve kusursuz işçilikli hizmet vermeye devam etmektedir. Mutfak vde banyo dekorasyonunda aklınıza gelebilecek her türlü şeyde  A'dan Z'ye tadilat yapmaktayız. Proje çiziminden moloz atımına, kırım döküm işinden elektrik su tesisatına, seramik döşemeden boya badanaya, mutfak ve banyo dolabı kurulumuna kadar her türlü tamirat işinizi halledip anahtar teslimi yapıyoruz.

Mutfak ve banyo dekorasyonu ve tamiri işlerinizi kime yaptıracağınızı dert etmeyin. Sayfamızın iletişim bölümünden bizleri arayıp, arkanıza yaslanın. Ay Yapı Tesisat sizin için bütün her şeyi düşünüp, zevkiniz ve istekleriniz doğrultusunda çözümler üretecektir. 

MUTFAK TADİLAT VE DEKORASYONU

Mutfak birçok evin günün büyük bir bölümünün geçirildiği kısımdır. Mutfağın metrekaresine, büyüklüğüne veya küçüklüğüne göre dekorasyon farklılaşır. Büyük olduğunda vaktin uzun bir kısmını geçirmek ve dekorasyon konusunda fikir yürütmek kolaydır. Bazı mutfaklar ise küçük metrekareli olduğundan oldukça kullanışlı olması için  dekorasyonun tasarlanması gerekir. mutfak tadilatlarında şunların değişmesi önemli ve gereklidir:

-Muslukların verimi

-Yer döşemelerinin durumu

-Su tesisatının kontrolü 

-Mutfak dolaplarının durumu, eğer değiştirilmesi gerekirse dolap ölçüsü ve yeni dolabın ölçülü tasarlanması 

-Duvar döşemeleri

-Beyaz eşyaların yerleşimi

Bu sıralananların kontrolü yapıldıktan sonra dekorasyon veya tadilatın içeriğine ev sahibiyle birlikte karar verilir. Eğer su tesisatı sorunlu ise su tesisatçısı tarafından kontrol edildikten sonra döşemelerin kırılımı söz konusu olabilir. Bu durumda evin bütün tesisatının kontrol edilmesi daha sağlıklı olacaktır. Diğer taraftan eğer mutfak dolabı yapılmasına karar verilmiş ise mutfağa özel tasarım yapılmaktadır. Yerleşecek olan beyaz eşyaların yeri belirlenir.

Mutfak dolaplarında dayanıklı bir malzemeden yapılmalıdır ki uzun yıllar kullanım sağlansın. Kaliteli bir mutfak yıllarca rahat bir şekilde müşterilerimize kullanım sağlayacaktır. Bu sebeple mutfak dolapları, döşemeler,musluklar, su tesisatında kullanılan malzemeler için fiyattan ziyade kaliteye önem verilir. 

BANYO DEKORASYON VE TADİLATI

Banyoların tadilatı veya dekore edilmesi söz konusu olduğunda içeriğinde ıslaklık hacmi yüksek olduğundan ilk önce su tesisatı kontrol edilmelidir. Kaçak olma ihtimaline karşı özel cihazlarımız ile kırmadan su kaçak tespiti yapıp,  eğer böyle bir durum varsa kontrol altına alınmalıdır. Duruma göre döşemeler kırılıp değiştirme işlemi yapılır.

Banyo dekorasyonu tasarımlarının  içeriğinde:

-Musluk Modelleri

-Banyo Dolabı Modelleri

-Lavabo Modelleri

- Banyo Aksesuarları

-Seramik Döşeme Model ve Renk Seçenekleri

-Taban Döşeme Model ve Renk Seçenekleri

Günümüzde yeni tasarımlar ile çok şık banyolar tasarlanmakta ve evlerinize zevkiniz doğrultusunda kurulmaktadır.  Artık her zevk ve renge göre banyo tasarımı yapılmaktadır.

Banyo tadilat ve dekorasyonunda işinde tecrübeli ve iyi ustalarla çalışmak büyük önem arzeder. Aynı zamanda su tesisatında kullanılacak borular,lavabo, musluk, duş başlığı, küvet, seramik , banyo dolabı ve bunların kalitesi çok önemlidir. Uzun seneler banyo kullanımı için bunlara dikkat edilmelidir.