1 İstanbul Su Tesisatçısı | TIKANIKLIK AÇMA -35₺ İndirim

İstanbul Su Tesisatçısı | TIKANIKLIK AÇMA -35₺ İndirim

TIKANIKLIK AÇMA

TIKANIKLIK AÇMA

Su Tesisatçım olarak dilediğiniz her alanda sizlere tıkanıklık açma hizmeti sunuyoruz. Bu alanda profesyonel ekiplerimiz ile evinizde veya tarif ettiğiniz loksayonda 7 gün 24 saat sizler için çalışıyoruz. Kırmadan, modern yöntemler ile evin tüm bölümlerinde tıkanıklık açma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Genel olarak bakıldığında tıkanıklık herkesin başına gelecek durumlardan biridir. Bunun pek çok sebebi olmasına kaşın nasıl çözeceğinizi de bilemeyebilirsiniz. Bireysel çözümler basit durumlarda etkili olsa da çoğu zaman profesyonel olarak alacağınız tıkanıklık açma hizmeti sorunların kesin çözümünü sağlamaktadır. Tanım olarak bakarsak tıkanıklık, evin veya bir yapının iç tesisatında yer alan su borularının çeşitli nedenler ile kapanması anlamına gelir. Bu olay gerçekleştiğinde su, borular içersinden rahatça ilerlemez ve geri tepmeler, taşmalar meydana gelebilir. Sonuç olarak da atık suların taşması, evin kirlenmesine ve daha büyük sorunlara neden olabilir.

Hizmet verirken genel olarak müşterilerimizin merak ettiği konulardan biri de neden bu tıkanıklıkların gerçekleştiği üzerine oluyor. Lavabolara dökülen atık yağlar, tuvaletlere atılan kâğıtlar ve yabancı cisimler zamanla borularda birikerek tıkanıklık açma işlemlerine ihtiyaç duyulmasına neden oluyor. Bu konularda dikkatli davranılsa bile iç tesisat döşenirken yaşanan bazı sorunlar da tıkanıklara neden olabilmektedir. Örneğin eğimi yanlış verilen bir boru zaman içerisinde kirleri telafi edemeyerek tıkanacak ve tıkanıklık açma hizmetini gerektirir hale gelecektir.

Sözünü ettiğimiz tıkanıklar genellikle lavabolarda, mutfak ve tuvaletlerde meydana gelmektedir. Özellikle evin içerisinde olduğundan da siz değerli müşterilerimizin tıkanıklık açma hizmetine acil ihtiyaç duyması olasıdır. Bu anlamda bizler de en hızlı şekilde alanında uzman ekiplerimiz ile sizlere yardım ediyor ve sorunlarınızı çözüyoruz.


Tıkanıklık açma, kanal açma, pimaş açma, gider açma… Aynı şeyi anlatan benzer terimlerdir. Tüm bu tabirler ile anlatılmak istenen aynı şeydir. Biz de bu yazımızda sektörde en yaygın olarak kullanılan şekli olan tıkanıklık açmadan bahsedeceğiz.

Tıkanıklık açma veya gider açma ya da bir başka ifade ile kanal açma, atık su tesisatlarında boru içerisinde muhtelif sebeplerden dolayı oluşan tıkanmaları açma işlemine denilmektedir.

Kanal tıkanıklıkları bulunmuş oldukları bölgelere göre beşe ayrılırlar. Bunlar;

  • Tuvalet gideri tıkanıklığı,

  • Banyo gideri tıkanıklığı,

  • Mutfak gideri tıkanıklığı,

  • Lavabo tıkanıklığı,

  • Yağmur suyu gideri tıkanıklığı.

TIKANIKLIK AÇMA VE GİDERLERİ TIKANMAKTAN KORUMANIN YOLLARI

Bilindiği üzere pimaş borulardan oluşan gider hatları mutfak, banyo ve tuvaletteki atık suları kanalizasyon şebekesine iletmek için kullanılmaktadır. Bu saymış olduğumuz alanlarda hatalı kullanımlar sonucu gider hattı tıkanabilmektedir. Mutfaklardaki yemek atıklarının lavaboya dökülmesi, tuvalet kâğıtlarının, saç tellerinin, sabun atıklarının tuvalet ve banyo giderlerine atılması gider kanalının tıkanmasına neden olmaktadır. Şayet bu konuda yeterince dikkatli ve özenli davranıldığı taktirde uzun süre tıkanmaların önüne geçilebilmektedir.

Unutulmamalıdır ki, ne kadar dikkatli olunursa olunsun özellikle evlerdeki pimaş borulardan yapılmış pis su gider hatları çoğu kez kireçlenmeler sonucu da tıkanabilmektedir.

En önemlisi sebep ise gider hattına döşenen pimaş boruların hatalı döşenmesidir. Bu konuda profesyonel ve işinin uzmanı firmalarla çalışmakta fayda vardır. Hatalı döşenmiş pimaş boruların da zaman içinde tıkanması kaçınılmazdır. Basit tıkanmalarda pompa, kimyasal ilaçlar çözüm olabilmekte de daha ciddi, yoğun tıkanmalarda kanal açma cihazları (tıkanıklık açma robotları) kullanılması bir zarurettir.

Su Tesisatçım olarak firmamız, tıkanıklık kaynaklı pis su gider hattı sorunlarının giderilmesinde son teknoloji cihazları kullanarak etkin ve sorunsuz çözümler sunmaktadır. Tıkanmış gider hattı sorununu bize ilettiğinizde işinin uzmanı ekibimiz gerekli donanımlarıyla istediğiniz saatte adresinize gelip tıkanmış olan yerin tespitini yapmaktadır. Görüntüleme sistemine sahip özel tıkanıklık açma robotları vasıtasıyla tıkanıklığın olduğu nokta tespit edilmekte, hiçbir yeri kırıp dökmeye gerek kalmadan, gider borusunun içinde tıkanıklığı açmaktadır. Ve bu işlem yapılırken de gider borularınız hiçbir şekilde zarar görmeden çözülmektedir.

Yüksek teknoloji ürünleri bu robotları kullanmadan pimaş hattındaki tıkanıklığı bulmak için zemini ve hatta boruları kırmak bir zarurettir. Bu da size ek masraflar çıkaracağı gibi, ciddi zaman kaybı olacaktır. Her yer kirlenecek, evin içi şantiyeye dönecek, borular değişecek ve bu alanlar bir süre kullanılamayacaktır.

KANAL AÇMA MAKİNASI

Kanal Açma Makinesi bir çok çeşidi olan kanal açma cihazı yüksek maliyetli ve birçok özelliği bulunmaktadır.Tıkalı olan lavabo,tuvalet,banyo gibi yerlerinizi hiçbir yeri kırmadan tıkanıklığa sebep olan şeyi özel mekanizması ile ya kırarak dilerseniz kanca yardımı ile çekerek sizleri tıkanıklık sorunlarından kurtarmaya yaramaktadır.

TIKANIKLIK AÇMA SERVİSİ

Su Tesisatçım firması olarak hiçbir yeri kırmadan, hiçbir yere en ufak zarar vermeden, en son teknolojili kameralı tespit cihazlarımız ile  tıkanıklığın yerini ve sebebini tespit ediyor ve yine aynı şekilde hiçbir yeri kırmadan ve hiçbir yere zarar vermeden tıkanıklığı gideriyoruz.

Firmamız, yaptığı işin kalitesine son derece güvendiği için yapılan her işe %100 garanti vermektedir. Ayrıca tüm hizmetlerimizde olduğu gibi tıkanıklık açma (kanal açma) hizmetimiz de en uygun fiyatlara uygulanmaktadır.

Firmamız, İstanbul’un her noktasına en hızlı hizmeti verebilmek için işinin uzmanı, tecrübeli, titiz, iş sorumluluğunun bilincinde ekiplerle çalışmaktadır. Çünkü pis gider hattı tıkanmaları müşterilerimiz için ciddi bir sorundur ve sorunun en kısa zamanda çözülmesi bir zarurettir.

Firmamız siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek için su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri, banyo lavabosu tıkanıklığı açma, mutfak lavabosu tıkanıklığı açma, banyo gideri tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, yağmur suyu gideri tıkanıklığı açma ve pimaş açma hizmetlerini en kısa zamanda çözüme kavuşturmaktadır.

Bu yazımızda tıkanıklık açma, lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, su taşması, makinalı tıkanıklık açma, tıkanıklık açma makinası, tuvalet gideri açma, mutfak gideri açma, tıkanık açma makinası,gider açma makinası, tuvalet tıkanıklığı açma, tıkalı tuvalet nasıl açılır, klozet tıkanıklığı nasıl açılır, tuvalet açma... bahsettik.

LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA

Evlerimizde mutfak, banyo ve tuvaletlerde hatta bahçelerde de bulunan lavabolar iç tesisatın bir parçasıdır. Borular, musluk, lavabo, lavabo gideri temel parçalar olmak üzere oluşturulmuştur ve temizliğin sağlandığı alanlardır. Lavabolarda sürekli temizlik gerçekleştiği için zamanla atık maddeler buralarda birikebilir ve lavabo tıkanıklığı açmak söz konusu olabilir. Bunun için kendiniz çözümler üretebileceğiniz gibi bizlerden profesyonel olarak tıkanıklık açma hizmeti de alabilirsiniz. Profesyonel olarak hizmetin alınması da sorunların kesin çözüme kavuşturulması ve tekrar etmemesi için önem arz etmektedir.

Su Tesisatçım olarak bizler lavabo tıkanıklığı açma hizmetimizde profesyonel ekiplerimiz ile birlikte hizmet veriyor, son teknoloji ekipmanlarımızı kullanıyoruz. Bu anlamda tıkanıklık açma hizmeti dendiğinde bizler borular içerisinde birikmiş artıkların uzaklaştırması işlemlerini gerçekleştiriyor ve ilgili sorunların yeniden oluşmaması için alınması gereken önlemler hakkında siz değerli müşterilerimizi bilgilendiriyoruz. Peki, 7 gün 24 saat boyunca sunduğumuz tıkanıklık açma hizmetimiz kapsamında lavabo tıkanıklığı açma alanında ne gibi işlemler gerçekleştiriyoruz?

1. Öncelikli olarak bizlere ulaştığınızda sizlerden lokasyon bilgilerinizi ve sorun ile ilgili net açıklamalar yapmanızı talep ediyor, ekiplerimiz ile en kısa süre içerisinde talep ettiğiniz yere geliyoruz.

2. Arından tıkanıklık açma hizmetimiz için lavabo giderini kontrol ediyor, giderlerde oluşan tıkanıkları kimyasal yöntemler ile açıyoruz.

3. Kimyasal yöntemler yeterli gelmez ile kameralı cihazlarımız ile kontrol sağlıyor ve ekipmanlarımız ile kırmadan tıkanıklarınızın açılmasını sağlıyoruz.

Bu ve bunun gibi işlemler sonucunca lavabolarınızda meydana gelen tıkanıklıklar giderilmektedir. Bunun yanında tekrar tıkanıklık oluşmaması adına ekiplerimiz tarafından sizlere bilgi verilmektedir. Eğer tesisat ile ilgili sorunlar var ise bunlar çözülmekte, tıkanıklık kullanıcıdan kaynaklı ise de boruların tıkanmaması için gerekli önlemler alınmaktadır.

Uzun yıllardır tıkanıklık açma hizmeti sunan Su Tesisatçım firması olarak, sizlere bu alanda kaliteli ve profesonel destek sunmak için çalışıyoruz. Alnında uzman, profesyonel ve deneyimli ekiplerimizin yanı sıra ekipmanlarımız ile de sizlere destek sağlıyor, üstelik bunları çok kısa süre içerisinde gerçekleştirerek tıkanıklık açma hizmeti kapsamında tüm mağduriyetlerinizin önüne geçiyoruz.

MUTFAK TIKANIKLIĞI AÇMA

En az üç öğün yemek yediğimiz evlerimizde mutfaklar tesisat açısından en çok kullanılan alanlardır. Bu nedenle zamanla yanlış şekilde kullanılan mutfak giderinde sorunlar meydana gelebilmekte ve bu da mutfak tıkanıklığı açma hizmeti için zemin oluşturabilmektedir. Su Tesisatçım olarak bizler her alanda sunduğumuz tıkanıklık açma hizmetini mutfak kapsamında da gerçekleştiriyoruz. Bu anlamda da olası tüm sorunlarınızın önüne geçerek, mutfağınızı tekrar eski haline döndürüyoruz.

Söz konusu mutfak tıkanıklığı açma olduğunda, önceleri kırılarak borular tespit edilmekte ve bu şekilde çözüm sunulmaktaydı. Şimdilerde firmamızın da sunduğu yöntemler ile mutfak gideri üzerinden borulara gönderilen kameralı sistemler ile tıkanıklığı tespit edebiliyor ve bu şekilde sağlıklı, kırmadan, bozmadan tıkanıklık açma sürecini tamamlayabiliyoruz. Genel olarak baktığımızda da tıkanıklık açma hizmeti kapsamında mutfak için gerçekleştirdiğimiz işlemlerde borularda birikmiş atıkları uzaklaştırarak sorunların çözümünün sağlanmasını amaçlıyoruz.

Peki, genel olarak mutfak tıkanıklık açma hizmeti, profesyonel ekiplerimiz tarafından nasıl gerçekleştiriliyor? Bunun için öncelikli olarak talepleriniz esnasında detaylı durum bilgilendirmesi istiyor ve buna göre ekipmanlarımızı hazırlayarak talep ettiğiniz lokasyona ulaşıyoruz. Sonrasında kameralı sistemlerimiz ile tıkanıkları kırmadan tespit ediyor ve açılması için de teknik ekipmanlarımızı kullanarak hizmet sağlıyoruz.

Tüm bunları yaparken de 1990 yılından beri kurduğumuz müşteri memnuniyeti odaklı sistemimiz ile öncelikli olarak tıkanıklık açma hizmeti kapsamında sizleri önemsiyoruz. Taleplerinizi değerlendiriyor ve buna göre de profesyonel şekilde hizmetler sunuyoruz. Profesyonel hizmetlerimizde son teknoloji ekipmanlarımızın ve tetkik cihazlarımızın yanı sıra aynı zamanda ekiplerimizin de alanında uzman olmasına dikkat ediyoruz.

Devamlı olarak ekip içerisinde çalışmalar gerçekleştirerek kendimizi ileriye taşıyoruz. Sizlerin de talepleri doğrultusunda tıkanıklık açma hizmeti üzerinde İstanbul ve çevresinde tanınmaya, etkili hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA

Mutfaklar ve lavabolarda olduğu gibi tuvaletler de iç tesisatın bir parçasıdır. Bu anlamda tuvalet gideri, borular kapsamında oluşturulan bu sistem zaman içerisinde yanlış uygulamalar ile tıkanabilmektedir. Hal böyle olunca da tuvalet tıkanıklığı açma hizmetinin talebi gerekebilmektedir. Lavabo ve mutfaklarda olduğu gibi yanlış kullanımlar sonucu, eskime ve tesisatta döşemede sorunlar ile tıkanıklık gerçekleşebilmektedir. Özellikle tıkanıklık açma hizmeti kapsamında tuvaletlerde en çok yaşanan sorun tuvalet kâğıdının sürekli atılmasından kaynaklanmaktadır. Sürekli biriken ve erimeyen bu kâğıtlar zamanlar tıkanmaya ve taşmaya yol açmaktadır.

Bizler de bu anlamda tıkanıklık açma hizmetimizde öncelikli olarak tespit gerçekleştirmekte ve buna göre de nedenleri saptayarak işlemleri sağlamaktayız. Tuvaletlerde yaşanan tıkanmalarda tuvalet gideri kapsamında uyguladığımız kameralı sistemlerimiz ile tıkanmanın tam yerini tespit ederek hızlı ve kırmadan açma işlemlerini saplayabiliyoruz. Bunları da alanında uzman profesyonel ekibimiz ve son model ekipmanlarımızı kullanarak gerçekleştiriyoruz. Peki, bizler tuvalet için tıkanıklık açma hizmetinde nasıl bir yol izliyoruz?

Öncelikli olarak talepleriniz doğrultusunda hızlı bir şekilde lokasyona ulaşım sağlıyoruz. Tüm tıkanıklıkların acil olduğunu biliyoruz. Fakat söz konusu tuvaletler olduğunda geri tepmeler yaşandığında temizlik açısından istenmeyen sonuçlar olabilmektedir. Bu nedenle en kısa sürede ekiplerimi ile birlikte belirttiğiniz adrese ulaşarak tuvalet tıkanıklığı açma hizmetimizi gerçekleştiriyoruz.

Son teknoloji ile üretilmiş olan ekipmanlarımız da tıkanıklık açma hizmeti kapsamında bizlere yol göstererek kırma gibi durumlara ihtiyaç duymadan sorunları gidermemizi sağlıyor. Bu şekilde en hızlı olarak sorunlarınızı gideriyor ve hizmetimizi sizlerin memnuniyeti kapsamında sonlandırıyoruz.

Uzun yıllardır tıkanıklık açma hizmetinde sektörün öncü firmalarından olarak da her daim en hızlı, en güvenilir ve en teknolojik yaklaşımlar ile profesyonel destek sunmaya devam ediyoruz. Bu anlamda sizlerin taleplerini hizmet güvencesi ile gerçekleştiriyoruz.

TIKANIKLIK AÇMA HİZMETİNDE NEDEN BİZ?

Su Tesisatçım olarak 1990 yılından beri tıkanıklık açma hizmeti kapsamında siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Bu anlamda zaman içerisinde kazanılan tecrübelerimiz, oturttuğumuz ekip yapımız, kurumsal çözüm becerilerimiz ve referanslarımız ile her daim sizlere kaliteli hizmetler sunuyoruz.

Genel olarak bakıldığında İstanbul gibi büyük bir ilde tıkanıklık açma hizmeti kapsamında pek çok kişi bizlere ulaşıyor. Bu denli sevilmemizin ve hizmet için aranmamızın sebeplerini sizler için sıralayacak olursak;

1. Firmamız her daim müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

2. Kurumsal çözüm anlayışı ile hareket ederek planlı işlemler gerçekleştirmektedir.

3. 7 gün 24 saat tıkanıklık açma hizmeti sunmaktadır.

4. Alanında uzman kişiler ile profesyonel destek sunmaktadır.

5. Teknolojiyi takip ederek tıkanıklık açmada kırmadan özel yöntemler ile hizmet vermektedir

. 6. Uygun fiyat yüksek kalite firmamızın odaklandığı hedeflerin başında gelmektedir.

Bu ve bunun gibi pek çok sebepten ötürü bizler İstanbul tıkanıklık açma hizmeti kapsamında sıklıkla tercih ediliyor ve hizmet sunuyoruz. Sizler de bu gibi işlemlerinizde Su Tesisatçım’ ı seçerek tıkanıklık açma hizmeti talep edebilir, kısa sürede, uygun fiyat ve kalite kapsamında hizmet alabilirsiniz.