1 İstanbul Su Tesisatçısı | SU TESİSATÇISI -35₺ İndirim

İstanbul Su Tesisatçısı | SU TESİSATÇISI -35₺ İndirim

SU TESİSATÇISI

SU TESİSATÇISI

Kabul görmüş bir tamirci sınıfı olarak su tesisatçısı, mevcut su tesisatı hakkında bilgi sahibi olmasıyla bilinen bir meslek grubudur. İçme suları başta olmak üzere diğer atık suların iletiminin sağlıklı bir şekilde koordine edilmesi için yerinde kararlar verilmesine yardımcı olur. Oluşabilecek problemler karşısında birinci elden müdahalede bulunması gereken kişi yine su tesisatçısıdır. İster müstakil konut ister bina söz konusu olsun su tesisatı arızalarında işinde uzman kişilerden yardım alınması çok önemlidir. Özellikle deneyimli bir tesisatçıyla çalışmanız durumunda muhtemel tesisat problemlerinin de önüne geçebilirsiniz. Farklı şekillerde isimlendirilen su tesisatçıları; tesisatçı ya da genelde ileri yaşlardaki insanların kullandığı sıhhi tesisat ustası gibi tanımamalar kullanılmaktadır. Modern anlamda su tesisatçıları gelişmiş, zengin içerikli yardımcı ekipmanlarıyla artık daha hızlı bir şekilde tesisat problemlerini çözerek başarılı sonuçlar elde etmektedir. Su tesisatçıları genel olarak tıkanıklık açma ya da boru temizliği, kaçak tespiti, tesisat stres kontrolü, su tesisatı tamiri gibi işler yapmaktadır. Ayrıca bu yönde tecrübeli kişilerce yapılarda tesisat kullanımı gibi alanlarda bilgi akışı istenmektedir.

Su tesisatçısı için sıralanan görevleri incelersek başta temizlik olmak üzere tesisatın tıkanması durumunda en çok karşılaştığı işlerden biridir. Mevcut yapının hiçbir yerine zarar vermeden tıkanan tuvalet, banyo ve mutfak tıkanıklık açma gibi yerlerin temizliğini yaparak problemi ortadan kaldırmalıdır. Diğer yönden, aynı durumun tekrarlanmaması için sizi bilgilendirerek olası başka sorunla karşılaşmamanızı sağlar. Tıkanıklık açma ile boru temizlikleri sayesinde yaşam alanınızda hijyen sağlamanıza yardımcı olur. Hayati öneme sahip bir diğer su tesisatçısı görevi ise su kaçaklarının tespitini yapabilmesidir. Bu anlamda kabarık su faturası ve daha önemlisi temiz su kaynaklarının israf edilmemesi adına önemli bir konudur. Ayrıca evdeki rutubet ve diğer istenmeyen canlılar için yaşam alanı sunan su kaçaklarını önlemede su tesisatçısı etkin rol oynar. Kaçak ve sızıntılara müdahale eden tesisatçılar, sızıntı oluşturacak yerleri tespit ederek size güvenli bir tesisat kullanma fırsatı sunar.

Tamir gerektiren işlerde maliyet unsuru oluşturabilecek tesisatın kısmi tamir edilerek işler duruma gelmesini yine su tesisatçısı sağlayabilir. Sıhhi tesisat tamiri yenisiyle değişimin mümkün olmayacağı durumlarda önerilmektedir. Dolayısıyla su tesisatçısından aldığınız en yaygın hizmet genellikle kırık boruların değişimi gibi uzmanlık isteyebilecek konulardır. Bu bağlamda aradığınız su tesisatçısı yeni problemler oluşturmak yerine hızlı ve etkin çözümler sunması sizin yararınıza olacaktır. Dolayısıyla profesyonel su tesisatçısı hizmetimizden faydalanmak için iletişim kısmında yer alan numaralardan bize ulaşarak su tesisatı problemine kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

Bu yazımızda su tesisatçısı, acil tesisatçı, 7/24 tesisatçısı, sıhhi su tesisatı, en yakın su tesisatçısı, İstanbul Su Tesisatçısı, su tesisat tamircisi, kaçak bulma ustası, tesisatçı, acil tesisat, kalorifer tesisat, en yakın su tesisatçısı... bahsettik.

İSTANBUL SU TESİSATÇISI

istanbul su tesisatçısı firması olarak, yukarıdaki makalelerimizde size temiz su ve pis su tesisatıyla alakalı bilgiler paylaştık. Bu yazımızda da siz değerli müşterilerimize de su tesisatında oluşacak arızalardan ve bunların önlemlerinin nasıl alındığı ve onarımlarının nasıl sağlandığından bahsedeceğiz. Bir dairenin su tesisatı apartman içinde bulunan su sayacınızdan başlar. Bu sayaçların üzerinde iki adet vana bulunmaktadır. Su ana şebekeden saatinize giriş yaparak sayaçtan geçer ve tesisatınıza su ulaşır. Eğer şebeke suyunuz basınçlı ve kireçli ise önlem almaya burdan başlamak gerekir. Suyun basıncından ve kireçten ötürü borularınızda deformasyon ve tahribat oluşacaktır. Buna bağlı olarak tesisatınızda su kaçakları meydana gelebilir. Bu yüzden bu sorunun önüne geçebilmek için su saatinize basınç düşürücü takabilirsiniz. Böylelikle yüksek basınçtan kurtulup tesisatınızı güvende tutmuş olursunuz. Aksi halde oluşacak herhangi bir su kaçağı durumunda duvardan veya zeminden kırım yapılması gerekecektir. Böyle durumda su kaçak tespit cihazlarımızla kırmadan dökmeden kaçağı tespit etmemiz mümkündür. Su  tesisatı borularının yanı sıra dairenizdeki musluk, lavabo bataryası, banyo bataryası, klozet rezervuar, iç takım gömme rezervuar, taharet muslukları ve su saati vanası gibi armatürleriniz de basınca dayalı arıza gösterebilir. Eğer hala su saatinizde bir basınç düşürücü  yoksa www.su-tesisatcim.com web sitemizi ziyaret ederek kayıt oluşturabilir yada 05301227056 nolu numaradan ulaşarak servis talep edebilirsiniz. Ayrıca musluk değişimi ve tamiri, gömme rezervuar ve klozet tamiri, su kaçak tespiti, robotlu tıkanıklık açma gibi birçok alanda firmamızdan destek talep edebilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz su tesisatıyla alakalı herhangi bir durumda dikkat etmeniz gereken hususlardan biriside profesyonel bi hizmet almaktır. Eģer bu yazıyı okuyorsanız doğru yerdesiniz. Son teknoloji cihazlarımız ve uzman usta kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Kameralı pis su görüntüleme, robotlu mutfak banyo tuvalet ve gider tıkanıklığı açma, cihazlı su kaçak tespiti, termal kamera ile sıcak soğuk tesisat görüntüleme ve daha birçok konuda hizmet vermekteyiz.

KAMERALI SU TESİSATÇISI

Borularda oluşan problemleri kameralı su tesisatçısı çağırarak çözmek oldukça akılcı bir çözümdür. Evinizle karşılaşabileceğiniz sıhhi tesisat sorununun nedenini ve yerini belirleme süreci zaman alıcı, aynı zamanda pahalı olabilir. Geleneksel yöntemlerle çalışan tesisatçıların sorunu bulmak için evinizdeki zemine zarar vermesi, bazı alanları kazması ya da gerektiğinden fazla oyalanması, düzeltmeye çalışırken hasar vermesi bilinen sonuçları arasındadır. Gereksiz karmaşa veya ekstra masraf çıkarmadan tesisat sorunlarınızı doğru bir şekilde belirlememizi sağlayan kameralı su tesisatçısı ile çalışmanızı öneriyoruz. Yeni nesil donanımlarla çalışan bu sistem ile tesisat probleminizin nedenini, tam yerini belirleyebilir ve onarım ya da değiştirme gerektiren alanlarla ilgili karar vermenize yardımcı olabilir. Sadece tıkanıklık konusunda değil, kameralı su tesisatçısı; İster boruya düşmüş kayıp bir değerli eşyayı bulmada, yeni bir evin tesisat sistemini kontrol etmede, su tesisatı ustası olarak bilinen profesyonel çalışanlarımız en iyi sonuçları elde etmek için son teknolojiyi kullanabilir.

Kameralı su tesisatçısı hizmeti şu faydaları sağlayabilir:

Sıhhi tesisat sisteminizin sağlığına olan güven,

Olası sorunların erken tespiti ve çözümü,

Kazma, kesme vb. ihtiyacını ortadan kaldıran akılcı bir çözüm sunması,

Faturadan yüzlerce lira tasarruf etmenizi sağlayan sızıntı tespiti,

Kameralı su tesisatçısı yardımıyla ciddi boru sorunları hızla çözülebilir.

Sıhhi tesisat sorunlarının erken tespiti, daha sonra oluşabilecek riskleri de engelleyebilir. Tesisat sorunlarının büyümesini beklemeyin. İnisiyatif alarak evinizde kameralı su tesisatçısı kontrolü yaptırarak tesisatınızın işlerlik durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Acil bir sıhhi tesisat sorununuz varsa, sıhhi tesisat konusunda tecrübeli arkadaşlarımız size anında hizmet verebilir. Kameralı su tesisatçısı, her türlü sıhhi tesisat sorunuyla uğraşan ev sahiplerine kısa sürede çözüm sunabilir.

Kameralar yardımıyla yapılan müdahale, gider borularınızdaki belirli türdeki sorunları bulmada tesisatçılara yardımcı olmak için oldukça kıymetli bir araçtır. Kanalizasyon boruları yeraltına gömülü olduğundan, bir sorunu bulmak ve teşhis etmek o kadar kolay değildir. Ancak gider borularıyla ilgili sorunlardan şüpheleniyorsanız, deneyimli ve dürüst bir sıhhi tesisatçı ile çalışmak önemlidir. Borularınızı denetleyen tesisatçının ne aradıklarını ve neye baktıklarını bilmek için doğru araçlara ve deneyime sahip olduğunu ve ayrıca gerçekte neler olduğunu size söyleyecek dürüstlüğe sahip olduğunu bilmeniz gerekir. Yapılacak işlemi bilmek isterseniz; Borulara takılan esnek bir kablonun ucuna su geçirmez bir kamera takılır. Kablonun diğer ucunda, bu işte uzman operatör kameranın "gördüklerini" canlı olarak gösteren bir monitörü kontrol eder.

Hatlardaki kopmalar, ağaç kökleri, birikintiler, hatların temizlik tespiti ve sızıntıların yerini tespit etmede ikincil bir araç olarak kullanılmaktadır. Modern teknoloji sayesinde, profesyonel ekibimiz gider denetleme kamerasına sahiptir. Bu kamera, bir dizi başka sıhhi tesisat ekipmanıyla birlikte, hasarlı gider hatlarını kazmadan onarmayı mümkün kılmaktadır. Çalışanımızdan biri temizleme yoluyla gider hattınıza özel bir boru inceleme kamerası yerleştirir. Küçük fiber optik kamera boru, uzun, esnek bir metal kabloya bağlıdır. Teknisyen bu kabloyu kanalizasyon hattından besler ve kablo içindeki küçük motorları kullanarak uzaktan idare eder. Çalışanlarımız bu ekipmanı kullanarak çoğu çatlağı, kırılmayı, kök hasarını ve korozyonu görsel olarak tanımlayabilir. Sorunun ne olduğunu bildiğimizde, onu mümkün olan en verimli şekilde nasıl çözeceği konusunda deneyimli oldukları için anında müdahale edebilmektedir.

Kamera incelemesi olmadan, gider borularında neyin yanlış olduğunu anlamanın tek yolu doğrudan onları kazmaktır. Bu süreç yavaş, maliyetli ve yıkıcıdır. Aynı zamanda sürekli olarak deneme yanılma gerektirir. Sorunun tam olarak nerede olduğunu bilinmediğinde, bulana kadar kazmaya devam edilmektedir. Kullandığımız ekipmanlar sayesinde bu gibi sorunlarla uğraşmak yerine sorunun tam olarak nerede olduğunu tespit etmekteyiz.